Opony Firestone – dlaczego warto?

opony

Ohio. Firma ta stała się pionierem w masowej produkcji ogumienia. Koncern miał szansę wybić się na prowadzeniu współpracy z Fordem, w tym także na zaopatrywaniu w ogumienie Modelu T Forda – pierwszego z masowo produkowanych aut. 

Jak to prezentuje się obecnie? 

opony zimowe

Dzisiaj firma Firestone, oferuje wysokiej i średniej klasy ogumienie w rozsądnym zakresie cenowym. Zajmuje ono znakomite miejsce podczas testów, które organizowane są przez motoryzacyjne media, jak i zyskują ciągłe uznanie pośród użytkowników na całym świecie. Wśród produktów tejże firmy, znaleźć można rozwiązania nowoczesne od inżynierów amerykańskich, jak chociażby zmniejszająca drogę hamowania na wilgotnej nawierzchni mieszanka o nazwie NanoProtech, czy też technologia odpowiedzialna za wydłużanie żywotności ogumienia, przy równoczesnym zapewnianiu najwyższych parametrów od nowości, aż do momentu całkowitego zużycia. 

Ogumienie Firestone Roadhawk 

Ten model opon Firestone, wypadł zdecydowanie najlepiej podczas testów, jeśli chodzi o przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni. Rozpowszechnionymi modelami tegoż producenta, są także opona zimowa Firestone Winterhawk 3, której najważniejszą zaletę stanowi dosyć krótka droga hamowania na wilgotnej nawierzchni, letnia opona Multihawk 2, jak i opona całoroczna Multiseason. 

Dla kogo przeznaczone jest ogumienie firmy Firestone? 

Ogumienie Firestone, zalecane jest tym kierowcom, którzy preferują umiarkowany Styl prowadzenia pojazdów. Idealnie sprawdzają się nie tylko w miejskich warunkach, ale również na znacznie dłuższych trasach. Ich parametry są lepsze, aniżeli przeciętnie, jednakże ustępują zdecydowanie produktom z klasy premium.