Opony Kormoran all season

kormoran all season

Każdy, kto posiada samochód, zdaje sobie sprawę z tego, że jest to swego rodzaju skarbonka bez dna. Cały czas trzeba inwestować w to, aby stan techniczny naszego pojazdu był na jak najwyższym poziomie. W innym wypadku znacząco obniża się jego bezpieczeństwo i grozi to awarią lub wypadkiem. Jedną z rzeczy, które się zużywają i wymagają regularnej wymiany, są opony samochodowe. Jeżeli zmieniamy opony na letnie i zimowe ponosimy z tego tytułu podwójny koszt – konieczność posiadania dwóch kompletów opon. Jest wyjście z tej sytuacji – opony Kormoran all season, które wpisują się w nurt opon wielosezonowych. 

Kormoran all season

Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszą się opony wielosezonowe. Wynika to z faktu, iż mamy coraz mniej intensywne zimy, a zarazem coraz bardziej zaciera się granica pogodowa pomiędzy poszczególnymi porami roku. Jeżeli ktoś dodatkowo porusza się swoim samochodem głównie po mieście, to takie opony wydają się dobrym, a przede wszystkim dużo tańszym rozwiązaniem. Naprzeciw tego typu kierowcom znana firma zajmująca się produkcją opon wprowadza swój produkt – opony Kormoran all season

Kormoran all season – charakterystyka

kormoran all season

Kormoran all season jest to opona całoroczna przeznaczona do samochodów typu osobowego. Charakteryzuje się ona następującymi parametrami:

  • opona ta posiada klasę D w kategorii wpływu na spalanie paliwa,
  • opona ta posiada klasę C w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni,
  • opona ta posiada poziom emitowanego przez siebie hałasu na poziomie 70 dB.